Potwierdź zablokowanie Anuluj Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

Mariusz Nowak będzie korekta, już jest …ale wystrzelił, zacząłem od 23200, zamknąłem przy 23460. A potem wywaliło do prawie 23900! Mogłem trzymać aaaaj 🙂 Też odrobiłem i zamknąłem na 23550.

Emini Trader Opowiada O Tym Jak Zostać Profesjonalnym Traderem

A mogłem też jeszcze przetrzymac Oby bo jak na razie to jestem w plecy I co poleci w dół dalej? Spadnie to dziadostwo? nie wiadomości finansowe ma powodów na razie. jobless chyba bez zaskoczen wjedzie, FED w akcji… Raczej o była tylko korekta wczoraj po wzrostach.

Brokerzy kryptowalut Wiadomości Aktualności rynkowe Więcej w aktualnościach Najpopularniejsze Wybrane przez redaktorów

Wykresy Wykresy w czasie rzeczywistym Dow Jones Industrial Average zmaga się trzymać Gap Higher Wykresy wielu indeksów

Popularne wiadomości Więcej KE wyraziła zaniepokojenie o sytuację mediów w Europie Śr. Optymizm rośnie – dolar słabnie. Dziś rano osiąga dwutygodniowe minima.

Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane. Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika. Zapoznałem się z wytycznymi dotyczącymi komentarzy Investing.com i akceptuję przedstawione w nich zasady. Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?

Podsumowanie Techniczne

Zarejestruj się, aby utworzyć powiadomienia dla instrumentów, wydarzeń ekonomicznych i https://dowjonesanalysis.com/ analiz obserwowanych autorów Darmowa rejestracjaPosiadasz już konto? USA przedsesyjne

ByczyNiedźwiedzi Zagłosuj, aby poznać wyniki! Wytyczne dotyczące komentarzy Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem. By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria: Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.

Dow Jones Industrial Average Falls do 17 300 pomoc techniczna

Narzędzia dla webmasterów Podgląd nastrojów Więcej szczegółów NYSE Symbol Giełda Waluta DJI NYSE USD W czasie rzeczywistym US30 CFD USD W czasie rzeczywistym Utwórz powiadomienie Jako powiadomienie

Czarny Poniedziałek (

Logowanie/Darmowa rejestracja Najnowsze powiadomienia

Dow Jones Industrial Average Falls do 17 300 pomoc techniczna

Spready rentowności Stany Zjednoczone 2-letnie Niemcy 10-letnie Wszystkie kryptowaluty Przelicznik walut

Dołącz Do Dyskusji Logując Się Za Pomocą Facebook

Dziś pewnie znów będzie szło w górę. Będzie komunikat o wzrośnie liczby bezrobotnych

Dow Jones Industrial Average Falls do 17 300 pomoc techniczna

Czy czekasz dalej na spadki? Odpowiedź autora Pokaż więcej komentarzy Pokaż więcej odpowiedzi Potwierdź zablokowanie

Kalendarz zapadalności kontraktów futures Narzędzia inwestycyjne Więcej w narzędziach

Zostaw Odpowiedź Anuluj Odpowiedź

Jak teraz sie nie uda 30.000,00 to bedzie spora korekta uważam,że teraz zjazdy ,coraz więcej zakażeń w USA,plus zamykanie rynku z powodu wirusa. na podstawie tego co tu się dzieje kupuje nasze spółki, bo przypuszczam, że tu pójdzie dalej w górę Marek Siemieniuk jadę na 🙂 odliczanie czas start…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *